سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ 
qodsna.ir qodsna.ir

جنبش های دانشجویی آخرین میخ را
به تابوت رژیم صهیونیستی می زنند

«علی الدراجی»

علی الدراجی، سردبیر روزنامه "المستقبل" عراق در گفت و گو با خبرگزاری قدس (قدسنا) با تاکید بر اینکه عملیات "طوفان الاقصی" مرحله مهمی در تاریخ مقاومت اسلامی به شمار می آید گفت: یکی از نتایج عملیات طوفان  الاقصی، گسترش تظاهرات باشکوه دانشجویان در اکثر کشورهای جهان به ویژه در کشورهای اروپایی و پایتخت شیطانی آمریکا و دیگر شهرهای این کشور می باشد.

 

الدراجی با اشاره به اینکه  واقعیت نظام غیردموکراتیک و فاشیستی آمریکا در برابر دانشجویان دانشگاه‌های آمریکا، کانادا و سایر دانشگاه‌ها  آشکار شده است گفت: رژیم آمریکا برای انسان ارزشی قائل نیست و عملاً در عملیات  کشتار کودکان، زنان، جوانان و سالمندان در غزه و ویران کردن زیرساخت های این شهر مقاوم دست داشته است.

 

سردبیر روزنامه عراقی المستقبل افزود: طوفان الاقصی از بطن مقاومت اسلامی زاده شده است و از این رو گسترش مقاومت در سطح جهان از طریق انتفاضه ها و تظاهرات دانشجویی و مقاومت آشکار آنان در برابر رژیم آمریکا -که مردم جهان را تحت سلطه خود قرار داده است- امری منطقی وطبیعی می باشد.

 

وی ادامه داد: انتفاضه ها و تظاهرات دانشجویی در سطح جهان نتیجه عملیات "طوفان  الاقصی" می باشد و به عنوان آخرین میخی است که بر تابوت رژیم صهیونیستی زده خواهد شد، رهبر انقلاب اسلامی ایران با یقین اعلام کردند این سال ها سال های زوال رژیم غاصب خواهد بود.

 

الدراجی با اشاره به اینکه تداوم تظاهرات دانشجویی تأثیر منفی بر رژیم آمریکا و همه نهادهای آن برجای خواهد گذاشت و از این رو تحول کیفی در رژیم های کشورهای اروپایی ایجاد خواهد کرد گفت: پیروزی به رسمیت شناختن کشور فلسطین در شورای امنیت و سازمان ملل که چند روز گذشته به دست آمد، یکی دیگر از نتایج  طوفان الاقصی بود.

 

انتهای پیام/ع.غ/25


| شناسه مطلب: 389549نظرات کاربران

فیلم

خبرگزاری بین المللی قدس


خبرگزاری بین المللی قدس

2017 Qods News Agency. All Rights Reserved

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.