سه‌شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ 
qodsna.ir qodsna.ir
نجباء در بیانیه ای اعلام کرد:

تا عمق مواضع اسرائیل را هدف قرار می‌دهیم

جنبش مقاومت اسلامی نجباء در بیانیه‌ای گفت که در پاسخ به حمله رژیم اسرائیل به دفتر رسانه‌ای و فرهنگی این گروه مقاومت، عمق مواضع اشغالگران را هدف قرار خواهد داد.

 

به گزارش خبرگزاری قدس ( قدسنا) مقاومت اسلامی نُجَباء در واکنش به حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مقر فرهنگی رسانه‌ای این جنبش در دمشق گفت که این جنایت بی شک بدون مجازات باقی نخواهد ماند.

 

در این بیانیه آمده است: یک ساختمان فرهنگی و رسانه‌ای وابسته به جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در دمشق پایتخت سوریه توسط رژیم غاصب صهیونیستی که کودکان، زنان و غیرنظامیان بی‌گناه را به قتل می‌رساند، هدف حمله‌ای موذیانه قرار گرفت».

 

جنبش نجباء افزود: «این رژیم به ظلم، توحش و استکبار خود ادامه داده و ساختمانی فرهنگی رسانه‌ای را که در راستای افشای رسوایی‌ها و جنایات ضدبشری آن‌ها فعالیت داشت، هدف قرار داد. این جنایت قطعا بدون مجازات نخواهد ماند. پهپادهای ما طعم قول و عمل‌مان را به آنها چشانده و خوب می‌دانند که موشک‌های‌مان به اراده پروردگار به کجا رسیده‌اند».

 

منابع خبری سوری بامداد روز پنج شنبه از شنیده شدن انفجارهای شدید در آسمان جنوب دمشق خبر دادند و پس از آن دفتر اطلاع‌رسانی جنبش نجباء اعلام کرد که رژیم صهیونیستی طی حمله هوایی به منطقه زینبیه دمشق، دفتر فرهنگی رسانه‌ای جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در سوریه را هدف قرار داده است.

 

به نوشته کانال تلگرامی جنبش نجباء این تجاوز فقط خسارت مادی بر جا گذاشته و تلفات جانی در پی نداشته است.

 

انتهای پیام/ ع.غ


| شناسه مطلب: 389369نظرات کاربران

فیلم

خبرگزاری بین المللی قدس


خبرگزاری بین المللی قدس

2017 Qods News Agency. All Rights Reserved

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.