سه‌شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ 
qodsna.ir qodsna.ir
خالد البطش عضو جهاد اسلامی:

هرگز کنفرانس بحرین و نتایج آن را نخواهیم پذیرفت/همدستی و مشارکت برخی سران عرب در معامله مشکوک قرن/ماموریت حمایت از اسرائیل به برخی رژیمهای عرب واگذار شده است

یک عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد ملت فلسطین هرگز کنفرانس بحرین را که آمریکا برگزار می کند و نتایج آن را نخواهد پذیرفت.

در تحلیلی مطرح شد؛

معامله قرن : هدف از معامله قرن تداوم اشغالگری است/ چرا بحرین میزبان طرح آمریکا شد؟/ طرح ترامپ تلاشی برای حذف مسئله فلسطین است

هانی المصری تحلیلگر سیاسی تاکید کرد هدف از طرح معامله قرن، تداوم اشغالگری است و صلح اقتصادی در صورتی که فلسطینیان به حقوق خود دست نیابند، هرگز محقق نخواهد شد، بدون صلح سیاسی هیچ صلح اقتصادی وجود نخواهد داشت.

چرا فلسطینی‌ها به برپایی اجلاس اقتصادی بحرین اعتراض دارند؟ مگر شکوفایی اقتصادی نیاز امروز فلسطینی ها نیست؟

قرار است اراضی اشغالی فلسطین از نوار غزه گرفته تا کرانه باختری و قدس طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه شاهد راهپیمایی اعتراضی گسترده ای علیه برپایی اجلاس منامه باشد که آمریکا دعوت به برگزاری آن کرده است.

شهادت یکی از فرماندهان فلسطینی در دیر الزور سوریه + عکس و اطلاعات تکمیلی گروه مقاومت «لواء القدس»

فوزی حمزه ملقب به ابو طارق از فرماندهان لواء القدس که در کنار دولنت و ارتش سوریه علیه تروریست ها می جنگد روز گذشته بههنگام انجام ماموریت خود در جبهه دیر الزور به شهادت رسید.

بسته خبری روز / پایش اخبار مهم فلسطین (3 تیر)

معاریو: رئیس سابق شورای امنیت ملی اسرائیل: تصمیم آمریکا مبنی بر حمله نکردن به ایران درست بود/ اورشلیم پست: رئیس مجلس ایران: طرح صلح ترامپ مقاومت مردم فلسطین را بیشتر می کند/ افزایش سطح آماده‌باش اسرائیل ازترس‌ایران

خبرگزاری قدس در راستای رسالت اطلاع رسانی خود برای آگاهی بیشتر مخاطبان از کم و کیف تحولات فلسطین پایش رسانه ای روند روزانه رویدادهای جغرافیای فلسطین و محیط پیرامونی آن را منتشر می کند.

نشست مطبوعاتی گروه‌های معارض در بحرین در مخالفت با نشست منامه :

نشست منامه بی نتیجه خواهد بود /معتقدیم فلسطین، بزرگترین مسأله است و آزادسازی آن «ریشه نبرد» در منطقه است/

شخصیت‌های بحرینی طرح تکمیلی دولت آمریکا به منزله نابودی کامل آرمان فلسطین است اما نشست منامه نیز مانند کنفرانس‌های پیشین دستاوردی نخواهد داشت.

همزمان با بازدید بولتون از مناطق مختلف اراضی اشغالی فلسطینی؛

نتانیاهو: از دره اردن عقب نشینی نمی کنیم؛ این موضوع جنگ را درپی خواهد داشت/ بولتون خطاب به نتانیاهو: بدون امنیت شما هیچ توافق نامه صلحی منعقد نمی شود

روز گذشته "جان بولتون" مشاور عالی امنیت ملی آمریکا پس از ورود به اراضی اشغالی صهیونیستی به همراه نخست وزیر رژیم صهیونیستی از دره اردن بازدید کرد.

به بهانه پرتاب بالن های آتش زا به سوی شهرک های صهیونیست نشین؛

شعاع صید ماهی در دریای غزه 6 تا 10 مایل کاهش یافت

ارتش رژیم صهیونیستی بار دیگر و به بهانه ی پرتاب بالن های آتش زا از سوی نوارغزه به شهرک های صهیونیست نشین مساحت صید ماهی را کاهش داد.

روزنامه صهیوینستی هاآرتض:

آمریکا توان مقابله با ایران را ندارد/تحریم های آمریکا علیه ایران شکست خورده است

روزنامه صهیونیستی هاآرتض در مقاله ای ضمن بیان آنکه ابزار تحریم آمریکا علیه ایران بی اثر شده و این کشور توان مقابله با ایران را ندارد بر نقش اسرائیل در منصرف کردن ترامپ از حمله به ایران تاکید کرد.

تاکید یک وزیر صهیونیست:

پیشنهاد کوشنر برای احداث جاده میان کرانه باختری و غزه قابل قبول نیست

یک وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد پیشنهاد کوشنر برای احداث جاده میان کرانه باختری و نوار غزه تا زمان تسلط حماس بر غزه امری غیر قابل قبول است.

موضع چین در قبال مسئله فلسطین

سفیر چین در رام الله تاکید کرد فلسطین مسئله محوری و مرکزی خاورمیانه به شمار می رود.

ادامه مهمترین خبرها ...
معرفی کتاب
اینفوگرافیک
کاریکاتور

سایت های دیگر

العربیة اليوم.. حملة تغريد على وسم #ورشة_العار رفضًا لورشة البحرين
English US troops ‘saved’ Daesh terrorists, leaders form Taliban siege in east Afghanistan
Bahasa Indonesia Rahbar: Trump Tidak Layak Kirim Pesan, Kami Tidak akan Berunding dengan AS !

خبرگزاری بین المللی قدس


خبرگزاری بین المللی قدس

2017 Qods News Agency. All Rights Reserved

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.